• Vragen rondom DWF

  Kijk bij onze downloads (klik hier) voor 2 documenten m.b.t. het DWF. Wij hebben de taakverdeling en een korte uitleg online staan.

  Indien er vragen of onduidelijkheden zijn rondom het Digitale WedstrijdFormulier, stel deze dan per email aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 • Sponsor je club

  Koopt u ook wel eens via een webwinkel ?

  Denk dan aan Sponsorkliks en steun met uw aankopen VC Heerlen.

 • Aangepaste Clubkledinglijn bij Sport 2000

  Enkele kledingstukken zijn in de clubkledinglijn vervangen, omdat Jako deze kleding uit de productie heeft gehaald.

  Op alles krijgen onze leden weer 20% korting en een gratis clublogo!!

  Klik hier voor de nieuwe folder.

Uitnodiging informatie avond

Geachte ouders/verzorgers,

Het volleybalseizoen is al weer een paar weken oud en de eerste competitie wedstrijden staan voor de deur. Wij vinden het erg belangrijk dat ouders/verzorgers van onze jeugdleden weten wat wij van elkaar kunnen verwachten. Daarom organiseren wij op 27 september om 19.30 uur in onze sporthal A Gene Bek een informatiebijeenkomst voor alle ouders/verzorgers van onze jeugdleden. De informatiebijeenkomst zal verzorgd worden door Tom Pouls in samenwerking met de jeugdtrainers.

Wij hopen u op 27 september te mogen verwelkomen, mocht u toch verhinderd zijn graag even een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Met sportieve groet,
Tom Pouls
Bestuurslid jeugdzaken VC Heerlen

PROGRAMMA:

 • Ontvangst ouders en opening.
 • Informatie over VC Heerlen
 • Verwachtingen richting ouders/verzorgers omtrent hun kind.
 • Verwachtingen richting ouders inzake de club.
 • Wat kunnen de ouders van de club verwachten.