Dames 1

  • D1
  • D1

Selectie

  1. Iris Drieman
  2. Jeanne Heil
  3. Chantal Rijken-Dautzenberg
  4. Jolanda van der Schaaf
  5. Marcella Smeets
  6. Gloria Spijkers
  7. Melanie Verbeek
  8. Merel Verbeek
  9. Franca van Westerop
  10. Dunya Ziyani

Coach: Roger Mevis

Trainer: Peter Arets
Trainingstijd: Maandag 20.00u - 21.30u

Trainer: Roger Mevis
Trainingstijd: Donderdag 19.30u - 21.00u

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1HORNERHOF/HHC DS 41460489
2Jokers VC DS 21356458
3VC Mestreech DS 113493814
4Vludoc '98 DS 212363019
5VC Heerlen DS 113342827
6Flamingo's'56 DS 313292629
7PrismaWorx VC Weert DS 313292732
8VC Maasdal DS 112282528
9VC Landgraaf DS 213252334
10Numidia/vcLimac DS 213222037
11Tecona - ADC DS 413171540
12Fyrfad DS 3120048

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 25 januari 202015:00Fyrfad DS 3VC Heerlen DS 1Universitair Sportcentrum UM Sports, MAASTRICHT
zaterdag 1 februari 202015:00VC Heerlen DS 1Flamingo's'56 DS 3A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 8 februari 202016:15Vludoc '98 DS 2VC Heerlen DS 1Gitek Sport Sportcentrum, NUTH
zaterdag 15 februari 202018:00VC Maasdal DS 1VC Heerlen DS 1De Tump, WESSEM
zaterdag 14 maart 202015:00VC Heerlen DS 1PrismaWorx VC Weert DS 3A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 21 maart 202016:30Jokers VC DS 2VC Heerlen DS 1De Heeg, MAASTRICHT
zaterdag 28 maart 202015:00VC Heerlen DS 1VC Landgraaf DS 2A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 4 april 202013:00Tecona - ADC DS 4VC Heerlen DS 1Overmunthe, URMOND
zaterdag 18 april 202015:00VC Heerlen DS 1VC Maasdal DS 1A Gene Bek, HEERLEN

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 18 jan 2020VC Heerlen DS 1VC Mestreech DS 13 - 1
zaterdag 11 jan 2020Numidia/vcLimac DS 2VC Heerlen DS 13 - 2
zaterdag 21 dec 2019HORNERHOF/HHC DS 4VC Heerlen DS 14 - 0
zaterdag 14 dec 2019VC Heerlen DS 1Tecona - ADC DS 44 - 0
zaterdag 7 dec 2019VC Landgraaf DS 2VC Heerlen DS 13 - 1
zaterdag 30 nov 2019VC Heerlen DS 1Jokers VC DS 20 - 4
zaterdag 23 nov 2019Flamingo's'56 DS 3VC Heerlen DS 11 - 3
zaterdag 16 nov 2019PrismaWorx VC Weert DS 3VC Heerlen DS 13 - 2
zaterdag 2 nov 2019VC Heerlen DS 1Vludoc '98 DS 23 - 1
zaterdag 26 okt 2019VC Heerlen DS 1HORNERHOF/HHC DS 42 - 3
zaterdag 12 okt 2019VC Heerlen DS 1Fyrfad DS 34 - 0
zaterdag 5 okt 2019VC Mestreech DS 1VC Heerlen DS 14 - 0
zaterdag 28 sep 2019VC Heerlen DS 1Numidia/vcLimac DS 24 - 0