Dames 1

  • dames-1
  • dames-1

Selectie

  1. Maggie Collaris
  2. Ymke Fiddelaars
  3. Jeanne Heil
  4. Cleo Lems
  5. Ellen Loman
  6. Seliene Paas
  7. Marcella Smeets
  8. Gloria Spijkers
  9. Jill Spijkers
  10. Mandy Tabak
  11. Kelly Willems

Coach: Roger Mevis

Trainer: Roger Mevis
Trainingstijd:
Maandag 20.00u - 21.30u

Trainer: Joost Doensen
Trainingstijd: Vrijdag 20.00u - 21.30u

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1Fit & Fysio/VC Limac DS 21042347
2VC Fortutas DS 110393311
3Vludoc '98 DS 29342810
4Tornado Vijlen DS 18282310
5Fyrfad DS 210262221
6VC Mestreech DS 210252021
7VC Mestreech DS 110232124
8ADC DS 511222028
9ADC DS 410211824
10HORNERHOF/HHC DS 39141326
11VC HERO DS 21010932
12VC Heerlen DS 196532

Programma

DatumTijdThuisUitSporthal
zaterdag 16 december 201716:00VC Mestreech DS 1VC Heerlen DS 1De Geusselt, MAASTRICHT
zaterdag 13 januari 201816:00VC Heerlen DS 1ADC DS 4A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 20 januari 201819:00Fit & Fysio/VC Limac DS 2VC Heerlen DS 1Sportzaal, LINNE
zaterdag 27 januari 201816:00VC Heerlen DS 1Fyrfad DS 2A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 17 februari 201820:00Tornado Vijlen DS 1VC Heerlen DS 1Gymzaal Vijlenberg, VIJLEN
zaterdag 24 februari 201816:00VC Heerlen DS 1HORNERHOF/HHC DS 3A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 3 maart 201818:00VC Heerlen DS 1Tornado Vijlen DS 1A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 10 maart 201816:00VC Heerlen DS 1VC Fortutas DS 1A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 17 maart 201819:00VC HERO DS 2VC Heerlen DS 1Herteheym, HERTEN
zaterdag 24 maart 201816:00VC Heerlen DS 1Vludoc '98 DS 2A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 7 april 201818:00VC Mestreech DS 2VC Heerlen DS 1De Geusselt, MAASTRICHT
zaterdag 14 april 201816:00VC Heerlen DS 1VC Mestreech DS 1A Gene Bek, HEERLEN
zaterdag 21 april 201817:30ADC DS 5VC Heerlen DS 1Overmunthe, URMOND

Uitslagen

DatumThuisUitUitslag
zaterdag 9 dec 2017VC Heerlen DS 1VC Mestreech DS 22 - 3
zaterdag 2 dec 2017Vludoc '98 DS 2VC Heerlen DS 14 - 0
zaterdag 25 nov 2017VC Heerlen DS 1VC HERO DS 23 - 1
zaterdag 11 nov 2017VC Fortutas DS 1VC Heerlen DS 14 - 0
zaterdag 28 okt 2017HORNERHOF/HHC DS 3VC Heerlen DS 14 - 0
zaterdag 14 okt 2017Fyrfad DS 2VC Heerlen DS 14 - 0
zaterdag 7 okt 2017VC Heerlen DS 1Fit & Fysio/VC Limac DS 20 - 4
zaterdag 30 sep 2017ADC DS 4VC Heerlen DS 14 - 0
zaterdag 23 sep 2017VC Heerlen DS 1ADC DS 50 - 4