Dames 1

Selectie

  1. Ester Arets
  2. Iris Drieman
  3. Chantal Dautzenberg
  4. Sharon Eussen
  5. Isabel Gulikers
  6. Bente Lochtman
  7. Mette Lochtman
  8. Gloria Spijkers
  9. Melanie Verbeek
  10. Merel Verbeek
  11. Mandy Weyts

Coach: Peter Arets

Trainer: Peter Arets / Harm Smit
Trainingstijd: Maandag 20.00u - 22.00u

Trainer: Peter Arets / Harm Smit
Trainingstijd: Donderdag 19.30u - 21.30u

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Jokers VC DS 2419151401290
2VC Mestreech DS 1418142395284
3PrismaWorx VC Weert DS 2415124394341
4VC Landgraaf DS 241198374361
5Numidia/vcLimac DS 241198354358
6VC Maasdal DS 141098379344
7Fyrfad DS 247711388421
8VC HERO DS 347610294371
9HORNERHOF/HHC DS 33548251284
10Tecona - ADC DS 445513361427
11VC Heerlen DS 145412331373
12Vludoc '98 DS 232211242310

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendVC Heerlen DS 1-HORNERHOF/HHC DS 3 A Gene Bek Heerlen
OnbekendVC Heerlen DS 1-Jokers VC DS 2 A Gene Bek Heerlen
OnbekendVludoc '98 DS 2-VC Heerlen DS 1 Gitek Sport Sportcentrum Nuth
31-10-202016:00 uurVC Heerlen DS 1-HORNERHOF/HHC DS 3 A Gene Bek Heerlen
07-11-202016:00 uurVC Heerlen DS 1-Jokers VC DS 2 A Gene Bek Heerlen
12-11-202020:30 uurVC HERO DS 3-VC Heerlen DS 1 Jo Gerris Roermond
21-11-202016:00 uurVC Heerlen DS 1 - Tecona-ADC DS 4 A Gene Bek Heerlen
28-11-202014:00 uurFyrfad DS 2-VC Heerlen DS 1 Universitair Sportcentrum UM Sports Maastricht
12-12-202016:00 uurVC Heerlen DS 1-Numidia/vcLimac DS 2 A Gene Bek Heerlen
16-01-202118:00 uurVC Mestreech DS 1-VC Heerlen DS 1 De Geusselt Maastricht
23-01-202116:00 uurVC Heerlen DS 1-VC Landgraaf DS 2 A Gene Bek Heerlen
30-01-202116:30 uurPrismaWorx VC Weert DS 2-VC Heerlen DS 1 Aan de bron Weert
06-02-202116:00 uurVC Heerlen DS 1-Vludoc '98 DS 2 A Gene Bek Heerlen
27-02-202119:00 uurHORNERHOF/HHC DS 3-VC Heerlen DS 1 Van Hornehal Horn
06-03-202116:30 uurJokers VC DS 2-VC Heerlen DS 1 De Heeg Maastricht
13-03-202116:00 uurVC Heerlen DS 1-VC HERO DS 3 A Gene Bek Heerlen
20-03-202113:00 uurTecona - ADC DS 4-VC Heerlen DS 1 Overmunthe Urmond
27-03-202116:00 uurVC Heerlen DS 1-Fyrfad DS 2 A Gene Bek Heerlen
10-04-202112:45 uurNumidia/vcLimac DS 2-VC Heerlen DS 1 Sportzaal Linne
17-04-202116:00 uurVC Heerlen DS 1-VC Maasdal DS 1 A Gene Bek Heerlen

Uitslagen

Wedstrijd: 7000D2L KI, Datum: zaterdag 17 oktober, 16:15, Speellocatie: Gitek Sport Sportcentrum, Leeuwerikstraat 2 , 6361VM Nuth
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
17-10-202016:15 uur
03-10-202016:45 uurVC Landgraaf DS 2 - VC Heerlen DS 13-1 12-25, 25-20, 25-21, 26-24
19-09-202019:00 uurVC Maasdal DS 1 - VC Heerlen DS 11-3 25-19, 21-25, 18-25, 20-25