Dames 1

Selectie

  1. Ester Arets
  2. Iris Drieman
  3. Chantal Dautzenberg
  4. Sharon Eussen
  5. Isabel Gulikers
  6. Bente Lochtman
  7. Mette Lochtman
  8. Beau Rijken
  9. Gloria Spijkers
  10. Melanie Verbeek
  11. Merel Verbeek
  12. Mandy Weyts

Coach: Peter Arets

Trainer: Peter Arets / Harm Smit
Trainingstijd: Maandag 20.00u - 22.00u

Trainer: Peter Arets
Trainingstijd: Donderdag 19.30u - 21.30u

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Jokers VC DS 2419151401290
2VC Mestreech DS 1418142395284
3PrismaWorx VC Weert DS 2415124394341
4VC Landgraaf DS 241198374361
5Numidia/vcLimac DS 241198354358
6VC Maasdal DS 141098379344
7Fyrfad DS 247711388421
8VC HERO DS 347610294371
9HORNERHOF/HHC DS 33548251284
10Tecona - ADC DS 445513361427
11VC Heerlen DS 145412331373
12Vludoc '98 DS 232211242310

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendPrismaWorx VC Weert DS 2-VC Heerlen DS 1 Vervallen wedstrijd: 7000D2L AI, Datum: , Speellocatie: Aan de bron Weert
OnbekendVC Mestreech DS 1-VC Heerlen DS 1 Vervallen wedstrijd: 7000D2L CI, Datum: , Speellocatie: De Geusselt Maastricht
OnbekendVC Heerlen DS 1-VC Landgraaf DS 2 Vervallen wedstrijd: 7000D2L IB, Datum: , Speellocatie: A Gene Bek Heerlen
OnbekendVC Heerlen DS 1-VC Maasdal DS 1 Vervallen wedstrijd: 7000D2L ID, Datum: , Speellocatie: A Gene Bek Heerlen
OnbekendHORNERHOF/HHC DS 3-VC Heerlen DS 1 Vervallen wedstrijd: 7000D2L JI, Datum: , Speellocatie: Van Hornehal Horn
17-04-202116:00 uurVC Heerlen DS 1-Vludoc '98 DS 2 Vervallen wedstrijd: 7000D2L IK, Datum: zaterdag 17 april, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek Heerlen

Uitslagen

Vervallen wedstrijd: 7000D2L IK, Datum: zaterdag 17 april, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000D2L EI, Datum: zaterdag 10 april, 12:45, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne Vervallen wedstrijd: 7000D2L IF, Datum: zaterdag 27 maart, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000D2L GI, Datum: zaterdag 20 maart, 13:00, Speellocatie: Overmunthe, Raadhuisstraat 64 , 6129CE Urmond Vervallen wedstrijd: 7000D2L IH, Datum: zaterdag 13 maart, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000D2L LI, Datum: zaterdag 6 maart, 16:30, Speellocatie: De Heeg, Roserije 500 , 6228DN Maastricht Vervallen wedstrijd: 7000D2L IE, Datum: zaterdag 12 december, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000D2L FI, Datum: zaterdag 28 november, 14:00, Speellocatie: Universitair Sportcentrum UM Sports, P Debyeplein 15 , 6229HA Maastricht Vervallen wedstrijd: 7000D2L IG, Datum: zaterdag 21 november, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000D2L HI, Datum: donderdag 12 november, 20:30, Speellocatie: Jo Gerris, Achilleslaan 2 A, 6042JV Roermond Vervallen wedstrijd: 7000D2L IL, Datum: zaterdag 7 november, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000D2L IJ, Datum: zaterdag 31 oktober, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000D2L KI, Datum: zaterdag 17 oktober, 16:15, Speellocatie: Gitek Sport Sportcentrum, Leeuwerikstraat 2 , 6361VM Nuth
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
17-04-202116:00 uur
10-04-202112:45 uur
27-03-202116:00 uur
20-03-202113:00 uur
13-03-202116:00 uur
06-03-202116:30 uur
12-12-202016:00 uur
28-11-202014:00 uur
21-11-202016:00 uur
12-11-202020:30 uur
07-11-202016:00 uur
31-10-202016:00 uur
17-10-202016:15 uur
03-10-202016:45 uurVC Landgraaf DS 2 - VC Heerlen DS 13-1 12-25, 25-20, 25-21, 26-24
19-09-202019:00 uurVC Maasdal DS 1 - VC Heerlen DS 11-3 25-19, 21-25, 18-25, 20-25