Dames 2

Selectie

  1. Maud Beumer
  2. Isa Blezer
  3. Sanne Erven
  4. Milou Hellebrand
  5. Inge Krijgsman
  6. Tuyen Nguyen
  7. Lisa Starmans
  8. Franca van Westerop

Coach: Ralph Beckers

Trainer: Ralph Beckers
Trainingstijd: Maandag, 18.30u - 20.00u

Trainer: Ralph Beckers
Trainingstijd: Donderdag, 19.30u - 21.00u

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Furos DS 22971199121
2VC S.E.C. DS 22971198138
3Tecona - ADC DS 62653168164
4Jokers VC DS 32117141198
5VC Heerlen DS 2100462100
6Fyrfad DS 3100453100

Programma

Wedstrijd: 7000D3O1 EB, Datum: zaterdag 26 september, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D3O1 AE, Datum: zaterdag 10 oktober, 16:00, Speellocatie: Rolduc, Rolduckerstraat 112 , 6461VN Kerkrade Wedstrijd: 7000D3O1 EF, Datum: zaterdag 17 oktober, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D3O1 CE, Datum: zaterdag 31 oktober, 16:30, Speellocatie: De Heeg, Roserije 500 , 6228DN Maastricht Wedstrijd: 7000D3O1 EA, Datum: zaterdag 7 november, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D3O1 BE, Datum: zaterdag 14 november, 16:00, Speellocatie: Universitair Sportcentrum UM Sports, P Debyeplein 15 , 6229HA Maastricht Wedstrijd: 7000D3O1 ED, Datum: zaterdag 21 november, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000D3O1 DE, Datum: zaterdag 28 november, 15:15, Speellocatie: Overmunthe, Raadhuisstraat 64 , 6129CE Urmond Wedstrijd: 7000D3O1 EC, Datum: zaterdag 12 december, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
26-09-202014:00 uur
10-10-202016:00 uur
17-10-202014:00 uur
31-10-202016:30 uur
07-11-202014:00 uur
14-11-202016:00 uur
21-11-202014:00 uur
28-11-202015:15 uur
12-12-202014:00 uur

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
19-09-202016:00 uurVC S.E.C. DS 2 - VC Heerlen DS 24-0 25-14, 25-20, 25-14, 25-14