Dames 2

Selectie

  1. Maud Beumer
  2. Isa Blezer
  3. Sanne Erven
  4. Milou Hellebrand
  5. Inge Krijgsman
  6. Tuyen Nguyen
  7. Lisa Starmans
  8. Milou Vincken
  9. Franca van Westerop

Coach: Ralph Beckers

Trainer: Ralph Beckers
Trainingstijd: Maandag, 18.30u - 20.00u

Trainer: Ralph Beckers
Trainingstijd: Donderdag, 19.30u - 21.00u

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Furos DS 2419151400280
2VC S.E.C. DS 2518146476357
3Tecona - ADC DS 641197356345
4VC Heerlen DS 23548234271
5Jokers VC DS 345412285380
6Fyrfad DS 342214274392

Programma

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
Er zijn nog geen uitslagen bekend

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
10-10-202016:00 uurFuros DS 2 - VC Heerlen DS 24-0 25-19, 25-16, 25-15, 25-22
19-09-202016:00 uurVC S.E.C. DS 2 - VC Heerlen DS 24-0 25-14, 25-20, 25-14, 25-14