Dames 2

Selectie

  1. Maud Beumer
  2. Isa Blezer
  3. Sanne Erven
  4. Milou Hellebrand
  5. Inge Krijgsman
  6. Tuyen Nguyen
  7. Lisa Starmans
  8. Milou Vincken
  9. Franca van Westerop

Coach: Ralph Beckers

Trainer: Ralph Beckers
Trainingstijd: Maandag, 18.30u - 20.00u

Trainer: Ralph Beckers
Trainingstijd: Donderdag, 19.30u - 21.00u

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Furos DS 2419151400280
2VC S.E.C. DS 2518146476357
3Tecona - ADC DS 641197356345
4VC Heerlen DS 23548234271
5Jokers VC DS 345412285380
6Fyrfad DS 342214274392

Programma

Vervallen wedstrijd: 7000D3O1 BE, Datum: zaterdag 6 maart, 16:00, Speellocatie: Universitair Sportcentrum UM Sports, P Debyeplein 15 , 6229HA Maastricht Vervallen wedstrijd: 7000D3O1 EC, Datum: zaterdag 13 maart, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000D3O1 DE, Datum: zaterdag 20 maart, 15:15, Speellocatie: Overmunthe, Raadhuisstraat 64 , 6129CE Urmond Vervallen wedstrijd: 7000D3O1 ED, Datum: zaterdag 27 maart, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000D3O1 CE, Datum: zaterdag 10 april, 16:30, Speellocatie: De Heeg, Roserije 500 , 6228DN Maastricht Vervallen wedstrijd: 7000D3O1 EF, Datum: zaterdag 17 april, 14:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
06-03-202116:00 uur
13-03-202114:00 uur
20-03-202115:15 uur
27-03-202114:00 uur
10-04-202116:30 uur
17-04-202114:00 uur

Uitslagen

DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
10-10-202016:00 uurFuros DS 2 - VC Heerlen DS 24-0 25-19, 25-16, 25-15, 25-22
19-09-202016:00 uurVC S.E.C. DS 2 - VC Heerlen DS 24-0 25-14, 25-20, 25-14, 25-14