Heren 2

  • H2
  • H2

Selectie

  1. Joerie Boon
  2. Jannick Bosch
  3. Tim Carati
  4. Milan Eijdems
  5. Robin Gorny
  6. Lars Habets
  7. Bas Huijten
  8. Daan Huijten
  9. Loran Jennekens
  10. Jo Rosbender
  11. Glenn Schevers

Coach: Ivo Baten

Trainer: Ivo Baten
Trainingstijd:
Dinsdag, 21.00u - 22.30u

Trainer: Raymond Jansen
Trainingstijd:
Vrijdag, 21.00u - 22.30u

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Numidia/vcLimac HS 2418152412309
2Furos HS 2416134403272
3Ledub HS 4312103298226
4BVC Holyoke HS 241198356373
5Tecona - ADC HS 2411109400391
6VC Heerlen HS 231095321277
7Revoc/VCB HS 248710359385
8Regioteam Midden-Limburg HS 147711323380
9VC Landgraaf HS 247610324365
10VC HERO HS 347611351374
11Jokers VC HS 346512307383
12Fyrfad HS 242214274393

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendVC Landgraaf HS 2-VC Heerlen HS 2 Vervallen wedstrijd: 7000H2H BJ, Datum: , Speellocatie: Baneberg Landgraaf
OnbekendVC Heerlen HS 2 - Tecona-ADC HS 2 Vervallen wedstrijd: 7000H2H JA, Datum: , Speellocatie: A Gene Bek Heerlen
OnbekendVC Heerlen HS 2-Revoc/VCB HS 2 Vervallen wedstrijd: 7000H2H JC, Datum: , Speellocatie: A Gene Bek Heerlen
OnbekendVC Heerlen HS 2-Ledub HS 4 Vervallen wedstrijd: 7000H2H JK, Datum: , Speellocatie: A Gene Bek Heerlen
OnbekendLedub HS 4-VC Heerlen HS 2 Vervallen wedstrijd: 7000H2H KJ, Datum: , Speellocatie: Zuiderpoort Budel
OnbekendFyrfad HS 2-VC Heerlen HS 2 Vervallen wedstrijd: 7000H2H LJ, Datum: , Speellocatie: Universitair Sportcentrum UM Sports Maastricht

Uitslagen

Vervallen wedstrijd: 7000H2H DJ, Datum: zaterdag 10 april, 15:00, Speellocatie: De Roerparel, Schaapsweg 24 , 6077CG Sint Odiliënberg Vervallen wedstrijd: 7000H2H JE, Datum: zaterdag 27 maart, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000H2H FJ, Datum: zaterdag 20 maart, 19:00, Speellocatie: 't Vroendal, Keerderweg 1 , 6247AS Gronsveld Vervallen wedstrijd: 7000H2H HJ, Datum: zaterdag 6 maart, 19:00, Speellocatie: Herteheym, Putkamp 6 , 6049AK Herten Vervallen wedstrijd: 7000H2H JD, Datum: zaterdag 12 december, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000H2H EJ, Datum: zaterdag 28 november, 12:45, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne Vervallen wedstrijd: 7000H2H JF, Datum: zaterdag 21 november, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000H2H GJ, Datum: zaterdag 14 november, 14:00, Speellocatie: Rolduc, Rolduckerstraat 112 , 6461VN Kerkrade Vervallen wedstrijd: 7000H2H JH, Datum: zaterdag 7 november, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000H2H IJ, Datum: zaterdag 31 oktober, 17:00, Speellocatie: De Hamar, Hamarplein 2 , 5951CD Belfeld Vervallen wedstrijd: 7000H2H JL, Datum: zaterdag 17 oktober, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000H2H JK, Datum: zaterdag 10 oktober, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
10-04-202115:00 uur
27-03-202116:00 uur
20-03-202119:00 uur
06-03-202119:00 uur
12-12-202016:00 uur
28-11-202012:45 uur
21-11-202016:00 uur
14-11-202014:00 uur
07-11-202016:00 uur
31-10-202017:00 uur
17-10-202016:00 uur
10-10-202016:00 uur
03-10-202017:30 uurTecona - ADC HS 2 - VC Heerlen HS 22-3 18-25, 25-21, 14-25, 25-22, 20-22
19-09-202019:00 uurRevoc/VCB HS 2 - VC Heerlen HS 22-3 25-22, 20-25, 20-25, 25-20, 12-15