Heren 2

  • H2
  • H2

Selectie

  1. Joerie Boon
  2. Jannick Bosch
  3. Tim Carati
  4. Milan Eijdems
  5. Robin Gorny
  6. Lars Habets
  7. Bas Huijten
  8. Daan Huijten
  9. Loran Jennekens
  10. Philippe Krott
  11. Jo Rosbender
  12. Glenn Schevers

Coach: Ivo Baten

Trainer: n.n.b.
Trainingstijd:
Dinsdag, 21.00u - 22.30u

Trainer: Raymond Jansen
Trainingstijd:
Donderdag, 20.30u - 22.30u

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Numidia/vcLimac HS 2418152412309
2Furos HS 2416134403272
3Ledub HS 4312103298226
4BVC Holyoke HS 241198356373
5Tecona - ADC HS 2411109400391
6VC Heerlen HS 231095321277
7Revoc/VCB HS 248710359385
8Regioteam Midden-Limburg HS 147711323380
9VC Landgraaf HS 247610324365
10VC HERO HS 347611351374
11Jokers VC HS 346512307383
12Fyrfad HS 242214274393

Programma

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendBVC Holyoke HS 2-VC Heerlen HS 2 De Hamar Belfeld
OnbekendVC Heerlen HS 2-VC HERO HS 3 A Gene Bek Heerlen
OnbekendVC Heerlen HS 2-Ledub HS 4 A Gene Bek Heerlen
OnbekendVC Heerlen HS 2-Fyrfad HS 2 A Gene Bek Heerlen
31-10-202017:00 uurBVC Holyoke HS 2-VC Heerlen HS 2 De Hamar Belfeld
07-11-202016:00 uurVC Heerlen HS 2-VC HERO HS 3 A Gene Bek Heerlen
14-11-202014:00 uurFuros HS 2-VC Heerlen HS 2 Rolduc Kerkrade
21-11-202016:00 uurVC Heerlen HS 2-Jokers VC HS 3 A Gene Bek Heerlen
28-11-202012:45 uurNumidia/vcLimac HS 2-VC Heerlen HS 2 Sportzaal Linne
12-12-202016:00 uurVC Heerlen HS 2-Regioteam Midden-Limburg HS 1 A Gene Bek Heerlen
16-01-202116:45 uurVC Landgraaf HS 2-VC Heerlen HS 2 Baneberg Landgraaf
23-01-202116:00 uurVC Heerlen HS 2 - Tecona-ADC HS 2 A Gene Bek Heerlen
29-01-202121:30 uurLedub HS 4-VC Heerlen HS 2 Zuiderpoort Budel
06-02-202116:00 uurFyrfad HS 2-VC Heerlen HS 2 Universitair Sportcentrum UM Sports Maastricht
27-02-202116:00 uurVC Heerlen HS 2-BVC Holyoke HS 2 A Gene Bek Heerlen
06-03-202119:00 uurVC HERO HS 3-VC Heerlen HS 2 Herteheym Herten
13-03-202116:00 uurVC Heerlen HS 2-Furos HS 2 A Gene Bek Heerlen
20-03-202119:00 uurJokers VC HS 3-VC Heerlen HS 2 't Vroendal Gronsveld
27-03-202116:00 uurVC Heerlen HS 2-Numidia/vcLimac HS 2 A Gene Bek Heerlen
10-04-202115:00 uurRegioteam Midden-Limburg HS 1-VC Heerlen HS 2 De Roerparel Sint Odiliënberg
17-04-202116:00 uurVC Heerlen HS 2-Revoc/VCB HS 2 A Gene Bek Heerlen

Uitslagen

Wedstrijd: 7000H2H JL, Datum: zaterdag 17 oktober, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Wedstrijd: 7000H2H JK, Datum: zaterdag 10 oktober, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
17-10-202016:00 uur
10-10-202016:00 uur
03-10-202017:30 uurTecona - ADC HS 2 - VC Heerlen HS 22-3 18-25, 25-21, 14-25, 25-22, 20-22
19-09-202019:00 uurRevoc/VCB HS 2 - VC Heerlen HS 22-3 25-22, 20-25, 20-25, 25-20, 12-15