Heren 3

Selectie

  1. Ivo Baten
  2. Bart Drieman
  3. Bas van Duren
  4. Mischa Kater
  5. Henrie vd Kommer
  6. Mathijs Saas
  7. Esper Sterck
  8. Paul Verbeek
  9. Dylan Zegels

Trainer: Ivo Baten
Trainingstijd:
Dinsdag, 19.30u - 21.00u

Trainer: Raymond Jansen
Trainingstijd: Vrijdag, 21.00u - 22.30u

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Furos HS 4620179566517
2VC S.E.C. HS 1419151397218
3Jokers VC HS 45141210469431
4Furos HS 33985308234
5Tecona - ADC HS 432211187307
6Fyrfad HS 351119282502
VC Heerlen HS 3000000

Programma

Uitslagen

Vervallen wedstrijd: 7000H4J1 GB, Datum: zaterdag 17 oktober, 18:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000H4J1 FG, Datum: maandag 12 oktober, 21:15, Speellocatie: Merode, Merodestraat 33 , 6171XM Stein LB Vervallen wedstrijd: 7000H4J1 GA, Datum: zaterdag 26 september, 18:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen Vervallen wedstrijd: 7000H4J1 BG, Datum: zaterdag 12 september, 16:00, Speellocatie: Rolduc, Rolduckerstraat 112 , 6461VN Kerkrade
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
17-10-202018:00 uur
12-10-202021:15 uur
26-09-202018:00 uur
12-09-202016:00 uur