Dames 1

Selectie

  1. Maud Beumer
  2. Isabel Gulikers
  3. Ayla Langohr
  4. Gloria Spijkers
  5. Merel Verbeek
  6. Carlijn Verbeek
  7. Laura van der Vloet
  8. Mandy Weyts

Staf

Coach: Martijn van der Vloet

Trainer: Martijn van der Vloet
Assistent trainer: Silas Lodder
Trainingstijd: Maandag 20.00u – 22.00u
Trainingslocatie: A Gene Bek

Trainer: Martijn van der Vloet
Trainingstijd: Donderdag 20.30u – 22.00u
Trainingslocatie: A Gene Bek

1000056923
Team Dames 1
Vos.fw
hekkert.fw
Creusencars.fw
Voncken.fw
Rensa.fw
Stand

#TeamGPWV+
1Klaverblad VcVoerendaal DS 113604851300878
2Fyrfad DS 11456451313851077
3Jokers VC DS 312524171157848
4VC S.E.C. DS 21438312612631262
5Tecona ADC DS 21336302512191155
6VC Heerlen DS 11333282711901129
7NUMIDIA VC LIMAX DS 21330262911511201
8Jokers VC DS 41422214111721401
9Tecona ADC DS 31318173911051265
10VC Patrick DS 11316144010751260
11Van Hoorn Carbide VC Weert DS 31444538691410
VC Maasdal DS 1000000

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
24 February 13:00NUMIDIA VC LIMAX DS 2 – VC Heerlen DS 1Sportzaal in Linne
02 March 16:30VC Heerlen DS 1 – Fyrfad DS 1A Gene Bek in Heerlen
16 March 16:00VC S.E.C. DS 2 – VC Heerlen DS 1Sporthal Polfermolen in Valkenburg lb
18 March 20:30VC Heerlen DS 1 – Tecona ADC DS 3A Gene Bek in Heerlen
30 March 16:30VC Heerlen DS 1 – Jokers VC DS 3A Gene Bek in Heerlen
06 April 16:00Van Hoorn Carbide VC Weert DS 3 – VC Heerlen DS 1Aan de bron in Weert
13 April 16:30VC Heerlen DS 1 – Klaverblad VcVoerendaal DS 1A Gene Bek in Heerlen

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
03 February 16:30VC Heerlen DS 1 – VC Patrick DS 13-125-16, 25-20, 21-25, 25-22
27 January 17:30Tecona ADC DS 2 – VC Heerlen DS 12-325-19, 25-18, 22-25, 18-25, 11-15
13 January 14:30Jokers VC DS 4 – VC Heerlen DS 13-217-25, 25-13, 25-18, 21-25, 15-12
09 December 19:45Tecona ADC DS 3 – VC Heerlen DS 11-323-25, 23-25, 25-21, 16-25
02 December 16:30VC Heerlen DS 1 – Van Hoorn Carbide VC Weert DS 34-025-5, 25-8, 25-7, 25-10
25 November 16:30VC Heerlen DS 1 – VC S.E.C. DS 21-320-25, 23-25, 20-25, 25-19
18 November 16:30VC Heerlen DS 1 – VC Maasdal DS 1Vervallen
11 November 15:00Fyrfad DS 1 – VC Heerlen DS 13-125-23, 25-10, 22-25, 25-21
04 November 16:30VC Heerlen DS 1 – NUMIDIA VC LIMAX DS 23-219-25, 15-25, 25-17, 27-25, 15-13
28 October 20:00VC Patrick DS 1 – VC Heerlen DS 11-318-25, 19-25, 20-25, 26-24
21 October 15:00VC Heerlen DS 1 – DVO DS 20-213-25, 23-25
21 October 13:45Smash’66 DS 2 – VC Heerlen DS 10-217-25, 13-25
14 October 16:30VC Heerlen DS 1 – Tecona ADC DS 21-320-25, 25-11, 23-25, 21-25
07 October 14:30Jokers VC DS 3 – VC Heerlen DS 14-025-19, 25-18, 26-24, 25-15
30 September 16:30VC Heerlen DS 1 – Jokers VC DS 44-025-15, 25-18, 25-14, 25-12
22 September 20:15Klaverblad VcVoerendaal DS 1 – VC Heerlen DS 14-025-18, 25-19, 25-18, 25-16