Dames 1

Selectie

  1. Isabel Gulikers
  2. Ayla Langohr
  3. Beau Rijken
  4. Gloria Spijkers
  5. Melanie Verbeek
  6. Merel Verbeek
  7. Carlijn Verbeek
  8. Laura van der Vloet
  9. Mandy Weyts

Staf

Coach: Martijn van der Vloet

Trainer: Martijn van der Vloet
Trainingstijd: Maandag 20.00u – 22.00u

Trainer: Martijn van der Vloet
Trainingstijd: Donderdag 20.30u – 22.00u

20221015 - VCH - Teamfoto DS1
Team Dames 1
Vos.fw
hekkert.fw
Creusencars.fw
Voncken.fw
Rensa.fw

#TeamGPWV+-
1VC Voerendaal DS 1833276793630
2NUMIDIA VC LIMAX DS 1732253694418
3Jokers VC DS 37232011696603
4VC HERO DS 17221912663641
5Jokers VC DS 26171412582533
6Tecona ADC DS 27151418657687
7KLAVERBLAD / HHC DS 29131327795902
8Fyrfad DS 17121120624678
9VC Heerlen DS 1710920551633
10VC Landgraaf DS 373326372702

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
17 December 16:00VC Heerlen DS 1 - Fyrfad DS 1A Gene Bek in Heerlen
21 January 16:00VC Heerlen DS 1 - Jokers VC DS 3A Gene Bek in Heerlen
28 January 16:30Jokers VC DS 2 - VC Heerlen DS 1De Heeg in Maastricht
04 February 18:00VC Heerlen DS 1 - VC Landgraaf DS 3A Gene Bek in Heerlen
11 February 17:30Tecona ADC DS 2 - VC Heerlen DS 1Overmunthe in Urmond
04 March 16:00VC Heerlen DS 1 - VC HERO DS 1A Gene Bek in Heerlen
11 March 15:00NUMIDIA VC LIMAX DS 1 - VC Heerlen DS 1Sportzaal in Linne
18 March 16:00VC Heerlen DS 1 - KLAVERBLAD / HHC DS 2A Gene Bek in Heerlen
01 April 15:00Fyrfad DS 1 - VC Heerlen DS 1Universitair Sportcentrum UM Sports in Maastricht
08 April 19:00KLAVERBLAD / HHC DS 2 - VC Heerlen DS 1Van Hornehal in Horn
15 April 16:00VC Heerlen DS 1 - VC Voerendaal DS 1A Gene Bek in Heerlen

DatumWedstrijdenResultatenSets
03 December 16:00VOKO DS 2 - VC Heerlen DS 13-025-18, 25-13, 25-14
03 December 14:30Atak'55 DS 1 - VC Heerlen DS 1Vervallen-
02 December 20:15VC Voerendaal DS 1 - VC Heerlen DS 14-025-20, 25-7, 25-14, 25-13
19 November 16:00VC Heerlen DS 1 - NUMIDIA VC LIMAX DS 11-325-21, 23-25, 6-25, 17-25
12 November 19:30VC HERO DS 1 - VC Heerlen DS 14-025-22, 25-17, 25-23, 25-23
05 November 16:00VC Heerlen DS 1 - Tecona ADC DS 21-318-25, 22-25, 23-25, 25-13
29 October 16:45Intermezzo DS 1 - VC Heerlen DS 10-319-25, 19-25, 11-25
22 October 15:45VC Landgraaf DS 3 - VC Heerlen DS 10-47-25, 14-25, 18-25, 9-25
15 October 16:00VC Heerlen DS 1 - Jokers VC DS 23-225-17, 15-25, 15-25, 25-22, 15-12
08 October 19:00Jokers VC DS 3 - VC Heerlen DS 14-025-22, 25-12, 25-12, 25-12