Dames 2

Selectie

  1. Isa Blezer
  2. Suus van der Bolt
  3. Sara Chardon
  4. Yentl Görtzen
  5. Daphne de Graaf
  6. Lonneke ter Horst
  7. Inge Krijgsman
  8. Julie Petit
  9. Lisa Starmans
  10. Sanne Vrieling
  11. Melanie Verbeek
  12. Franca van Westerop
  13. Dunya Ziyani

Staf

Coach: Jeroen Bormans

Trainer: Jeroen Bormans
Trainingstijd: Maandag, 20.00u – 21.30u
Trainingslocatie: A Gene Bek

Trainer: Jeroen Bormans
Trainingstijd: Woensdag, 18.30u – 20.00u
Trainingslocatie: Sporthal Palemig

1000056556
Team Dames 2
LagardeYou.fw
Vos.fw
ElektroTim.fw
Creusencars.fw
Rensa.fw
Stand

#TeamGPWV+
1Furos DS 212554451191775
2VC S.E.C. DS 31354441012691013
3Vludoc ’98 DS 1124234161137933
4Fyrfad DS 2123932181110935
5VC Heerlen DS 2113530181056949
6Tecona ADC DS 61428243511781292
7VC Patrick DS 2121614369721168
8Tecona ADC DS 5121614378961147
9NUMIDIA VC LIMAX DS 3121212409311207
10Jokers VC DS 51288418791200

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
24 February 12:30Fyrfad DS 2 – VC Heerlen DS 2Universitair Sportcentrum UM Sports in Maastricht
27 February 20:30VC S.E.C. DS 3 – VC Heerlen DS 2Sporthal Polfermolen in Valkenburg lb
02 March 18:45VC Heerlen DS 2 – Fyrfad DS 2A Gene Bek in Heerlen
16 March 17:30Tecona ADC DS 5 – VC Heerlen DS 2Overmunthe in Urmond
23 March 18:45VC Heerlen DS 2 – Tecona ADC DS 6A Gene Bek in Heerlen
30 March 18:45VC Heerlen DS 2 – Vludoc ’98 DS 1A Gene Bek in Heerlen
06 April 16:00Furos DS 2 – VC Heerlen DS 2Rolduc in Kerkrade

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
03 February 18:45VC Heerlen DS 2 – VC Patrick DS 24-025-13, 25-13, 25-13, 25-22
27 January 15:00NUMIDIA VC LIMAX DS 3 – VC Heerlen DS 21-325-18, 14-25, 21-25, 18-25
13 January 14:30Jokers VC DS 5 – VC Heerlen DS 20-49-25, 20-25, 16-25, 28-30
09 December 15:15Tecona ADC DS 6 – VC Heerlen DS 22-321-25, 21-25, 25-13, 25-23, 7-15
02 December 18:45VC Heerlen DS 2 – Furos DS 20-413-25, 22-25, 8-25, 20-25
25 November 18:45VC Heerlen DS 2 – Tecona ADC DS 54-025-17, 25-18, 25-20, 25-22
08 November 18:30VC Heerlen DS 2 – VC S.E.C. DS 31-319-25, 17-25, 25-13, 22-25
28 October 18:00VC Patrick DS 2 – VC Heerlen DS 22-316-25, 24-26, 25-17, 26-24, 15-17
14 October 18:45VC Heerlen DS 2 – NUMIDIA VC LIMAX DS 33-225-23, 17-25, 20-25, 25-19, 15-12
05 October 20:15Vludoc ’98 DS 1 – VC Heerlen DS 23-214-25, 25-22, 20-25, 25-23, 15-9
30 September 18:45VC Heerlen DS 2 – Jokers VC DS 53-125-17, 21-25, 25-11, 25-11