Dames 2

Selectie

  1. Maud Beumer
  2. Suus van de Bolt
  3. Isa Blezer
  4. Yentl Gortzen
  5. Daphne de Graaf
  6. Lonneke ter Horst
  7. Melanie van Kan
  8. Inge Krijgsman
  9. Tuyen Nguyen
  10. Joyce Rouvroye
  11. Myrthe Schrijvers
  12. Lisa Starmans
  13. Franca van Westerop

Staf

Coach: Paul Verbeek

Trainer: Paul Verbeek
Trainingstijd: Maandag, 20.00u – 21.30u

Trainer: Paul Verbeek
Trainingstijd: Donderdag, 19.30u – 21.00u

20221015 - VCH - Teamfoto DS2
Team Dames 2
LagardeYou.fw
Vos.fw
ElektroTim.fw
Creusencars.fw
Rensa.fw

#TeamGPWV+-
1Tecona ADC DS 4832278810650
2VC S.E.C. DS 28282412783699
3Van Hoorn Carbide VC Weert DS 3622198614483
4Tecona ADC DS 58221915735666
5VC Fortutas DS 18221916734713
6Furos DS 28211717706741
7Fyrfad DS 27161415607640
8VC Heerlen DS 27141218616658
9Ledûb Volleybal DS 556616421510
10Tecona ADC DS 792234624890

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
10 December 15:15Tecona ADC DS 4 - VC Heerlen DS 2Overmunthe in Urmond
17 December 14:00VC Heerlen DS 2 - VC S.E.C. DS 2A Gene Bek in Heerlen
14 January 16:00Ledûb Volleybal DS 5 - VC Heerlen DS 2Zuiderpoort in Budel
28 January 16:30Van Hoorn Carbide VC Weert DS 3 - VC Heerlen DS 2Aan de bron in Weert
04 February 18:00VC Heerlen DS 2 - Tecona ADC DS 5A Gene Bek in Heerlen
11 February 13:00Tecona ADC DS 7 - VC Heerlen DS 2Overmunthe in Urmond
04 March 14:00VC Heerlen DS 2 - VC Fortutas DS 1A Gene Bek in Heerlen
11 March 16:00Furos DS 2 - VC Heerlen DS 2Rolduc in Kerkrade
18 March 13:00Fyrfad DS 2 - VC Heerlen DS 2Universitair Sportcentrum UM Sports in Maastricht
25 March 14:00VC Heerlen DS 2 - Tecona ADC DS 4A Gene Bek in Heerlen
30 March 20:30VC S.E.C. DS 2 - VC Heerlen DS 2Sporthal Polfermolen in Valkenburg lb

DatumWedstrijdenResultatenSets
26 November 14:00VC Heerlen DS 2 - Fyrfad DS 23-125-18, 25-15, 23-25, 25-21
19 November 14:00VC Heerlen DS 2 - Furos DS 21-320-25, 16-25, 27-25, 26-28
12 November 18:00VC Fortutas DS 1 - VC Heerlen DS 23-225-18, 20-25, 20-25, 25-16, 15-9
05 November 14:00VC Heerlen DS 2 - Tecona ADC DS 73-125-17, 18-25, 25-16, 25-16
22 October 15:15Tecona ADC DS 5 - VC Heerlen DS 24-025-21, 25-22, 25-13, 25-11
15 October 14:00VC Heerlen DS 2 - Van Hoorn Carbide VC Weert DS 30-423-25, 12-25, 21-25, 16-25
01 October 14:00VC Heerlen DS 2 - Ledûb Volleybal DS 53-225-17, 25-19, 23-25, 16-25, 15-11