Dames 2

Selectie

  1. Maud Beumer
  2. Isa Blezer
  3. Isabel Gulikers
  4. Milou Hellebrand
  5. Lonneke ter Horst
  6. Inge Krijgsman
  7. Tuyen Nguyen
  8. Joyce Rouvroye
  9. Lisa Starmans
  10. Milou Vincken
  11. Franca van Westerop

Staf

Coach: Paul Verbeek

Trainer: Paul Verbeek
Trainingstijd: Maandag, 20.00u – 21.30u

Trainer: Paul Verbeek
Trainingstijd: Donderdag, 19.30u – 21.00u

teamfoto dames 2
Team Dames 2

#TeamGPWV+-
0ActiveRooy / MVC '64 DS 2000000
0Grashoek DS 3000000
0Hovoc DS 7000000
0VC Athos '70 DS 3000000
0VC Trivia DS 6000000
0VC Velden DS 3000000

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
01 October 14:00VC Heerlen DS 2 - Ledûb Volleybal DS 5A Gene Bek in Heerlen
15 October 14:00VC Heerlen DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 3A Gene Bek in Heerlen
22 October 15:15Tecona ADC DS 5 - VC Heerlen DS 2Overmunthe in Urmond
05 November 14:00VC Heerlen DS 2 - Tecona ADC DS 7A Gene Bek in Heerlen
12 November 18:00VC Fortutas DS 1 - VC Heerlen DS 2Sport- en squashcentrum in Nederweert
19 November 14:00VC Heerlen DS 2 - Furos DS 2A Gene Bek in Heerlen
26 November 14:00VC Heerlen DS 2 - Fyrfad DS 2A Gene Bek in Heerlen
10 December 19:45Tecona ADC DS 4 - VC Heerlen DS 2Overmunthe in Urmond
17 December 14:00VC Heerlen DS 2 - VC S.E.C. DS 2A Gene Bek in Heerlen
14 January 16:00Ledûb Volleybal DS 5 - VC Heerlen DS 2Zuiderpoort in Budel
28 January 16:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - VC Heerlen DS 2Aan de bron in Weert
04 February 14:00VC Heerlen DS 2 - Tecona ADC DS 5A Gene Bek in Heerlen
11 February 13:00Tecona ADC DS 7 - VC Heerlen DS 2Overmunthe in Urmond
04 March 14:00VC Heerlen DS 2 - VC Fortutas DS 1A Gene Bek in Heerlen
11 March 16:00Furos DS 2 - VC Heerlen DS 2Rolduc in Kerkrade
18 March 13:00Fyrfad DS 2 - VC Heerlen DS 2Universitair Sportcentrum UM Sports in Maastricht
25 March 14:00VC Heerlen DS 2 - Tecona ADC DS 4A Gene Bek in Heerlen
30 March 20:30VC S.E.C. DS 2 - VC Heerlen DS 2Sporthal Polfermolen in Valkenburg lb

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.