Meisjes B1

Selectie

  1. Maaike Bartels
  2. Shayenne Geraedts
  3. Imme Houben
  4. Mirre Huynen
  5. Raha Moghadassi
  6. Mila Quaden
  7. Niluka Weck
  8. Jip Zaad
  9. Teuntje Zinzen

Staf

Coach: Iris Drieman & Merel Verbeek

Trainer: Iris Drieman & Merel Verbeek
Trainingstijd:
Dinsdag, 19.00u – 20.30u
Trainingslocatie: A Gene Bek

Trainer: Iris Drieman & Merel Verbeek
Trainingstijd:
Donderdag, 18.00u – 19.30u
Trainingslocatie: Sporthal Meezenbroek

1000057019
Team Meisjes B1
Jan Pouls.fw
Plus.fw
van bijl optiek.fw
Stand

#TeamGPWV+
1VC S.E.C. MB 11047383988653
2Furos MB 110393110958746
3VC Heerlen MB 110231921818856
4Tecona ADC MB 110181526824873
5SV Ludentes MB 110171427792933
6VC Patrick MB 21066366931012

Programma
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKM0N86/meisjes-b/1/programma.rss.

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKM0N86/meisjes-b/1/resultaten.rss.

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.